Tootegrupid

OFA universaalpult Smart Control Motion 6 in 1 EOL

Tootekood: OURC7962
Kaubamärk: One for All
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-3 tp
Hind:
11,49 €
Kuumakse alates: 0,00 €
Kogus: - +
Juhtige oma seadmeid lihtsa kaugjuhtimisliigutusega.

Näiteks lühidalt paremale osutades keritakse edasi või hüppatakse järgmise jaama, loo või stseeni juurde teie salvestisel. Universaalne kaugjuhtimispult on eelprogrammeeritud 5 liigutusega, mis aktiveerivad kõige sagedamini kasutatavad funktsioonid. See hõlmab jaamades edasi-tagasi liikumist, järgmisele või eelmisele stseenile lülitumist, esitamist või peatamist, vaigistamist ja täielikku väljalülitamist. Inimestele, kellele meeldib seadeid isikupärastada, on huvitav see, et neid žeste saab mis tahes käsu jaoks ümber programmeerida. Smart Control Motion ühildub (HD) telerite, projektorite, LCD-telerite, plasmatelerite, SAT / CABLE / DVB-T, Freeview, IPTV, DVD, Blu-Ray, MP3-mängijate, dokkide (sh iPod), võimenditega, kodukino lahendused,

MotionControl

Juhtige oma seadmeid lihtsa liigutusega universaalse kaugjuhtimispuldiga. Näiteks lühidalt paremale osutades keritakse edasi või hüppatakse järgmise jaama, loo või stseeni juurde teie salvestisel.

SmartControl

Kasutage mitut seadet vaid ühe puudutusega. Integreeritud SmartControl® nupud pakuvad teile suurepärast kasutusmugavust. Erinevate lõppseadmete funktsioonidest, mida soovite korraga juhtida, loote automaatselt olukorrapõhise kasutajaliidese. See võimaldab teil juhtida mitut seadet vaid ühe puudutusega. Näiteks valides „VAATA FILMI”, juhitakse teie telerit, DVD-mängijat ja võimendit.

30 sekundit kaugjuhtimispuldi seadistamiseks.Seadme seadistamiseks piisab vaid 3 sammust. Brändi seadistamine vähem kui 30 sekundiga: vajutage nuppu Magic ja valige seade, mida soovite seadistada. Konkreetse kaubamärgi seadistamiseks vajutage numbriklahvi.

Miks osta One For All'ist?

Maailma kaugjuhtimispultide turuliider.Aastas müüakse 200 miljonit kaugjuhtimispulti. 25 aastat kogemust

One For All®-il on maailma suurim ja põhjalikum kaugjuhtimiskoodide andmebaas. Teil on juurdepääs enam kui 300 000 seadme ja enam kui 6000 tootja kasutuskoodidele. Andmed põhinevad 100% tootja infol ja seega tagab kõigi funktsioonide 100% kaardistamise. Üks kõigile kaugjuhtimispuldidele: ühildub kõigi kaubamärkidega
Sarnased tooted
Tootekood: OURC3741 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
14,99 €
Tootekood: OURC8603 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
39,00 €
Tootekood: OURC7965 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
22,49 €
Tootekood: OURC6440 ,   Tarneaeg: 1-3 tp
8,49 €
Tootekood: TVRC2200BK ,   Tarneaeg: 1-3 tp
5,99 €